آموزش کار با پنل جدید ایرانی گرام ( تصویری )

با سلام خدمت همراهان عزیز سایت در این مقاله قصد داریم برای شما نحوه ثبت نام و کار با پنل سایت را به شما آموزش دهیم . پس لطفا در ادامه با ما همراه باشید .

ابتدا به صفحه نخست سایت مراجعه کرده و با تصویر زیر رو به رو خواهید شد .

آدرس: لینک صفحه اول پنل

 

پس از آن در وسط صفحه سمت چپ بر روی گزینه ( عضویت ) کلیک کنید .

در صفحه پیش رو باید اطلاعات خود را به ترتیب وارد کنید حواستان باشد که حتما شماره تلفن همراه خود را دقیق وارد کنید . پس از تکمیل فرم پیش رو در کنار گزینه ( پذیرش قوانین و مقررات ) مربع را تیک بزنید .

سپس روی گزینه ( ثبت نام ) کلیک کنید و در صورتی که اطلاعات را درست وارد کرده باشید با پیامی مانند تصویر زیر مواجه خواهید شد که نشان دهنده موفقیت در ثبت نام شما می باشد .

روی دکمه Ok کلیک کنید تا به صفحه نخست باز گردید ، در صفحه اول همانطور که در عکس اول مشاهده کردید دو گزینه وجود دارد که در اولی شماره موبایل و ایمیلی که با آن ثبت نام کردید را وارد کنید و در گزینه دوم گذر واژه و یا رمز عبوری که برای خود تایین کردید را وارد کنید و پس از آن روی دکمه ( ورود ) کلیک کنید .

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید بعد از ورود به پنل با چنین صفحه ای مواجه می شوید که یعنی با موفقیت به داشبورد پنل خود وارد شده اید . حال برای شروع  و استفاده کامل از قابلیت های پنل کاربری باید شماره موبایل خود را تایید نمایید . در قسمتی که مشاهده می کنید چنانچه شماره موبایل شما صحیح می باشد روی دکمه ( ارسال کد تائید ) کلیک کنید و در غیر این صورت شماره را تصحیح نمایید و سپس تائید کنید تا پنجره ای مانند عکس زیر برای شما نمایش داده شود بعد منتظر بمانید .

پس از دریافت کد تایید در گوشی موبایل خود آن را در قسمت مربوطه که در زیر مشاهده می کنید وارد کنید .

پس از ورود کد تایید و کلیک بر روی دکمه ( تائید ) با پنجره ای مانند تصویر زیر مواجه خواهید شد .

دکمه Ok  را بزنید تا با موفقیت وارد حالت اصلی پنل خود بشوید . همانطور که در عکس زیر مشاهده می کنید این فضای دسترسی کامل به پنل شما می باشد .

همانطور که می بینید در قسمت بالا وسط صفحه نوشته شده ( از اینجا شروع کنید ) ، شما می توانید در زیر همین جمله سرویس مورد نظر خود را میان چهار گزینه موجود ( لایک ، فالوور ، بازدید ویدیو ، بازدید استوری ) انتخاب کنید زمانی که بر روی هر کدام از این گزینه ها کلیک کنید در پنجره زیرین آن ( انتخاب سرویس دلخواه ) برای شما فعال شده و می توانید بر کلیک روی آن پنجره انواع مختلف از آن سرویس را به همراه مبلغ آن مشاهده و انتخاب کنید و در پنجره بعدی نیز لینک پست مورد نظر برای اعمال سرویس روی آن و یا آدرس پیج اینستاگرام خود را بسیار دقیق وارد کنید و پس از آن تعداد سفارش خود را نیز مشخص کرده و بعد نحوه پرداخت هزینه را نیز انتخاب کرده و روی دکمه ( ثبت سفارش ) در پایین کلیک کنید . همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید .